پرنده ای که پرواز بلدنیست به قفس می گوید تقدیر
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
فاتولز – جدیدترین ابزار رایگان وبمستر
<"meta name="jibisite"content="ACTIVE> هموطنان عزیز برای ورود وفعالیت دربازاریابی شبکه ای ؛تمام آموزشها در سایت بصورت جزوه؛فایل و تصویری قرارداده شده جهت توضیحات بیشتر باشماره همراه بنده تماس بگیرید 09104509998
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک

.........
..........

شهامت رویا پردازی داشته باشید

 

 

فرض کنید که قرار است سه آرزوی شما برآورده شود…
چه آرزوهایی خواهید داشت؟
هیجان بیشتر؟ ماجراجویی بیشتر؟ آزادی بیشتر؟
پول بیشتر؟ زمان بیشتر؟
تفریح بیشتر؟
تنها محدودیتی که برای آنچه می توانیم در زندگی داشته باشیم وجود دارد، محدودیت قوه ی تصور ماست. همه افراد کامیاب از یک رویا شروع می کنند. از دانشمندی که کشفِ پزشکی کرده و جان میلیونها نفر را نجات می دهد گرفته تا ورزشکاری که بر موانع غلبه کرده و رکورد جهانی را می شکند.

اولین پیشگامان آمریکا را تصور کنید که وقتی پا بر خاک این کشور نهادند نم یدانستند با چه چیزهایی روبه رو خواهند شد و فقط قلبی داشتند آکنده از اشتیاق سوزان برای آینده ی بهتر.

اولین نفری را تصور کنید که به آسمان شب خیره شد و رویای فرود بر کره ماه را در سر پروراند. رویای او در آن زمان، فراسوی غیرممکن بود. ولی بالاخره محقق شد زیرا کسی جرأت کرد که این رویا را در سر بپروراند.

زندگی، پیمودن راهی نیست که دیگران پیش روی ما نهاده باشند. زندگی یعنی پیشگام بودن در کوره راههایی که زندگی خودْ خواسته ما را می سازند.

رویاپردازی ما را از بند تردیدها، َ شکها، پیشداوری منفی، تجربیات قبلی و توقع از دیگران آزاد کرده و حقیقتِ آنچه را در زندگی می خواهیم به ما می نمایاند. ظرفیت ما برای کسب و دستیابی، محدودیتی ندارد البته اگر جرأت کرده و رویاهای بزرگ داشته باشیم.

وقت گذاشته و فکر کنید چه چیزی شما و آنهایی را که دوستشان دارید واقعًا شاد خواهد کرد.

این شش سوال ساده را از خود بپرسید:

۱- می خواهم چه شخصیتی بشوم؟
۲- می خواهم چه کاری انجام بدهم؟
۳- می خواهم چه چیزی را ببخشم؟
۴- می خواهم چه چیزی را داشته باشم؟
۵- می خواهم وقتم را چگونه صرف کنم؟
۶- می خواهم وقتم را با چه افرادی بگذرانم؟

وقتی پاسخ این سوالها را بیابید، قدرت شگفت انگیزی بر آینده خود خواهید داشت. هرقدر که برای تصمیم گیری درمورد نحوه ی زندگی خود وقت صرف کنید، وقتتان به هدر نرفته زیرا آنگاه که بدانید چه چیزی برای شما مهمترین است، کوهها را جابه جا می کنید تا آنرا به دست بیاورید. رویاهای ملال آور در ذهن خود پرورش ندهید زیرا منجر به کارهای بزرگ و شاهکارهای شگف تانگیز نمی شوند.

فکر کنید واکنش شما به وقایع حساس چگونه است. بیندیشید که چگونه از اهداف دلخواه خود جلو می زنید. به فواصلی فکر کنید که برای حفاظت از خانواده و دوستان خود خواهید پیمود. هرچه هیجان بیشتری داشته باشید، انرژی بیشتری برای تحقق رویاهایتان ایجاد خواهید کرد. خیلیها در دنیای ملال آور سیاه و سفید زندگی م یکنند. خیلیها اجازه می دهند که شک و تردید،
رویاهایشان را نابود کنند. ولی شما نه. در دنیای رنگی زندگی کنید. درخشان فکر کنید، با رنگهای شاد، روشن و زنده.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:برچسب‌ها: شهامت رویا پردازی داشته باشید
[ ] [ ] [ مجید09104509998 ]
[ ]