پرنده ای که پرواز بلدنیست به قفس می گوید تقدیر
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
فاتولز – جدیدترین ابزار رایگان وبمستر
<"meta name="jibisite"content="ACTIVE> هموطنان عزیز برای ورود وفعالیت دربازاریابی شبکه ای ؛تمام آموزشها در سایت بصورت جزوه؛فایل و تصویری قرارداده شده جهت توضیحات بیشتر باشماره همراه بنده تماس بگیرید 09104509998
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک

.........
..........

اونایی كه تازه میخوان شروع كنند.

اما گروه دوم ، افرادی كه وارد میشن و با شك و شبه كارشون رو شروع می كنند. به بالاسریها شك دارند ،به سیستم شك دارند، به مجموعه و افراد مجموعه شك دارند ، این دسته افراد به نظر من نباید  كسی رو به سیستم معرفی كنند.

اول باید تحقیقات بیشتری كنند كتابهای بیشتری بخونند، در مورد صنتعی كه دارن باهاش كار میكنند ،در مورد شركتی كه دارن باهاش كار میكنند، در مورد افرادی كه توی مجموعه هستند و خلاصه اول از كارشون و اطرافیانشون مطمئن بشن و بعد كسانی رو به این حرفه معرفی كنند.

با شك كسی نمیتونه توی این سیستم كار كنه و شاید چند نفری رو هم معرفی كنه (كه در حقیقت به اونا خیانت كرده) ولی خیلی زود از كار كناره میگیره ، پس اول خوب از همه چیز مطمئن بشین و بعد افرادی رو به این حرفه دعوت كنید.

اما گروه سوم ، اونهایی هستند كه به خودشون شك دارن (من نمیتونم ، من كسی رو ندارم ، كسی به حرفای من توجه نمیكنه و ... ) این نوع شك از شك قبلی خیلی بدتره. بیائیم بشینیم و با خودمون خلوت كنیم ببینیم چرا ما نباید بتونیم؟ در صورتی كه ما هم مثل بقیه هستیم ،با خودمون كنار بیائیم اگه ما از بقیه ضعیف تر هستیم،  آیا اونائی كه قوی هستند از ابتدای تولد قوی بودند؟ آیا من نمیتونم خودمو عوض كنم؟ خوب مطمئنا تغییر كردن سخته، اگه بخواهیم خودمون رو عوض كنیم باید ببینیم افراد موفق و قوی چه كارهایی میكنند كه ما نمیكنیم؟ یه شخصی رو به عنوان الگو قرار بدیم و سعی كنیم مثل اون رفتار كنیم، مطمئن باشید شدنیه ، بله سختـــــــــــــــه  !!!! ولی برای موفقیت باید این كار را انجام بدیم ، پس از امروز باید شروع كینم.

اما گروه چهارم، این گروه كارشون از بقیه سخت تره ، اینا افرادی هستند كه گذشته خوبی نداشتند ، به دالایلی ( گوشه گیر بودند ، با مردم رفتار خوبی نداشتند، راستگو نبودند، فكر سو استفاده از دوستان و فامیل بودند و ...) این افراد زمان زیادی صرف كردند تا محیط اطرافشون رو خراب كنند و انتظار دارند زود درستش كنند كه این امكان پذیر نیست و باید زمان زیادی رو هم بذارند تا همه چیز درست بشه. این دسته افراد معمولا افراد زیادی رو به سیستم معرفی میكنند ولی كسی با آنها همراه نمیشه و اگه به فكر این هستند كه زود به سود برسند سخت در اشتباهند، پس باید شروع كنند با رفتارشون توی فامیل و دوستان به همه ثابت كنند كه دیگه اون شخصیت قبلی رو ندارند و مطمئنا زمان زیادی لازم دارند تا این كار را انجام بدهند.

خوب حالا وقتی افرادی را به سیستم معرفی كردیم سختی های زیادی جلوی راهمون رو میگیره كه در آینده در موردش صحبت میكنیم.

پس همه میتونند موفق بشند فقط باید خودشون بخواهند. بلــــــــه سخته، واقعا سخته!! ولی شـــدنـیـه!!!

آیا ارزشش رو داره اگه داره شروع كنید ، موفق باشید


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:برچسب‌ها: اونایی كه تازه میخوان شروع كنند
[ ] [ ] [ مجید09104509998 ]
[ ]