آموزش استخراج بیت کوین ازسایتwww.melyoonersho.ir پرنده ای که پرواز بلدنیست به قفس می گوید تقدیر
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
فاتولز – جدیدترین ابزار رایگان وبمستر
<"meta name="jibisite"content="ACTIVE> هموطنان عزیز برای ورود وفعالیت دربازاریابی شبکه ای ؛تمام آموزشها در سایت بصورت جزوه؛فایل و تصویری قرارداده شده جهت توضیحات بیشتر باشماره همراه بنده تماس بگیرید 09104509998
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک

.........
..........

آموزش ورودی گرفتن: چگونه نیاز را در افراد پیدا کنیم

 

در نتورک مارکتینگ در هنگام ارتباط سازی و پراسپکتینگ باید به دنبال چه ویژگی هایی در افراد باشیم؟

به طور کلی سه ویژگی را باید در نظر گرفت که یکی از آنها "نیاز" است.در این مطلب درباره تعیین کردن نیاز صحبت میکنیم.

 

3 ویژگی پراسپکت های خوب در بازاریابی شبکه ای

ممکن است بخواهید بدانید ویژگهایی یک پراسپکت خوب چیست؟

خیلی ساده هستند:

  1. رفتار خوب: تنها حرف هایی که گفته میشوند اهمیت ندارند، بلکه چگونه گفتنشان هم مهم است.اگر یک نفر با رفتار زننده ای از من بپرسد که این کار هرمی است، خودش را برای کار کردن با من رد صلاحیت کرده است.شما باید در انتخاب کسانی که قرار است برایشان زمان صرف کنید دقت به خرج دهید.
  2. آموزش پذیری: آیا آماده هستند تا از راهنمایی ها و آموزش ها پیروی کنند؟
  3. نیاز یا خواسته:  "یک انسان کاملا راضی را به من نشان بده، و من یک انسان شکست خورده را به تو نشان خواهم داد." – توماس جفرسون.قبل از این که کار بازاریابی شبکه ای خود را معرفی کنید، باید بدانید که آیا آنها نیاز یا خواسته ای در زندگی دارند یا این که از شرایط فعلی راضی هستند. (این موضوع به پولدار بودن ربطی ندارد.شاید تعجب کنید ولی بعضی ها هستند که از بدبخت بودن راضی اند و نمیخواهند برای خودشان کاری کنند)

 

نه تنها برای پراسپکتینگ، بلکه برای مارکتینگ

پیدا کردن نیاز یا خواسته بسیار مهم است.آیا شما به یک نفر که دیابت دارد سعی میکنید شیرینی بفروشید؟ البته که نه. پس چرا بخواهیم کاری را که میتواند زندگی افراد را عوض کند، به کسی بفروشیم که چیز بیشتری از زندگی نمیخواهد؟

این نکته در مارکتینگ هم صدق میکند.توجه کنید که کلمه "مارکتینگ" در عبارت "نتورک مارکتینگ" وجود دارد! و یکی از اجزای اصلی کار به شمار میرود.

فرمول مارکتینگ به این صورت است: پیدا کردن یک نیاز، سپس مشخص کردن آن و در مرحله آخر ارائه یک راه حل.

بگردید و زمینه هایی که افراد به دنبال ارتقا آنها در زندگی خود هستند را پیدا کنید.در اینجا مثال هایی را می آورم:

 

- انجام دادن کاری که واقعا به آن علاقه دارند، ولی به دلیل کمبود زمان، نمیتوانند

- رفتن به مسافرت های بیشتر

- زمان بیشتر داشتن برای خانواده

- از بین رفتن دغدغه مالی

 

بعد از پیدا کردن نیاز در افراد، ببینید پیشنهاد شما چه طور میتواند به آنها کمک کند و راه حلی که در اختیار دارید را به آنها معرفی کنید.

 

یک نفر با یک نیاز را به من معرفی کن و من راه حلی که بازاریابی شبکه ای دارد را معرفی میکنم

در واقع درآمد انفعالی خیلی از مشکلات را حل میکند، اما دانستن این موضوع به تنهایی کافی نیست.نکته ای که وجود دارد این است که طرف مقابل باید متوجه شود با داشتن این منبع درآمد، چه مشکلی در زندگیش بر طرف میشود.

بیشتر نتورکرها فقط از پول، پول و پول صحبت میکنند و نکته ای که به آن توجه ندارند این است که بیشتر افراد خودشان را نسبت به مشکلات بی حس کرده اند و قوه تخیلشان خاموش است.پس باید برایشان تصویر سازی کنید یا این که بهتر از آن، با پیدا کردن نیازها و خواسته هایشان، کاری کنید که خودشان تصویر سازی کنند.

به آنها کمک کنید تا متوجه شوند فرصت پیشنهادی شما چگونه میتواند به آنها در برطرف کردن نیازهایشان کمک کند.بعد از این کار آنها میتوانند فایده ای که استفاده از این فرصت برایشان دارد را متصور شوند، و این مهمترین نکته برای شروع کار و ورودی شدن است.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:برچسب‌ها: 3 ویژگی پراسپکت های خوب در بازاریابی شبکه ای
[ ] [ ] [ مجید09104509998 ]
[ ]
آموزش استخراج بیت کوین رایگان از سایت www.melyoonersho.ir ارطریق لب تاب و کامپیوتر ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------