آموزش استخراج بیت کوین ازسایتwww.melyoonersho.ir پرنده ای که پرواز بلدنیست به قفس می گوید تقدیر
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
فاتولز – جدیدترین ابزار رایگان وبمستر
<"meta name="jibisite"content="ACTIVE> هموطنان عزیز برای ورود وفعالیت دربازاریابی شبکه ای ؛تمام آموزشها در سایت بصورت جزوه؛فایل و تصویری قرارداده شده جهت توضیحات بیشتر باشماره همراه بنده تماس بگیرید 09104509998
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک

.........
..........

اهمیت ارتباط سازی و پراسپکتینگ در بازاریابی شبکه ای

 

در بازاریابی شبکه ای مهارتی به اسم Prospecting وجود دارد که به جرات میتوان گفت مهمترین مهارتی است که هر نتورکر باید داشته باشد.

در این پست درباره این که چرا این مهارت این قدر مهم است صحبت میکنیم.

 

اصلی ترین راه ورود افراد جدید

پراسپکتینگ در بازاریابی شبکه ای اصلی ترین راه وارد شدن افراد جدید به هر تیمی است.این که شما با افراد ارتباط برقرار کنید و آنها را به کار خود دعوت کنید برای رشد سازمان و درآمد شما لازم و حیاتی است.

هر کسی در ابتدای کار خود لیستی از افرادی که میشناسد، مینویسد و آنها را به کار دعوت میکند.این کار اولین مرحله برای شبکه سازی است و باید اجرا شود.اما اشتباهی که در بین بازاریابان شبکه ای رایج است این است که در همین مرحله متوقف میشوند!

فرض کنید شما لیستی از 150 نفر نوشته اید و آنها را دعوت کرده اید.(تمام افراد لیست خود را باید دعوت کنید، هر کدام با روش مربوط به خودش) از بین این افراد تعدادی کار را قبول میکنند و تعدادی نیز قبول نمیکنند.در هر صورت شما استارت شبکه سازی خودتان را زده اید.

حالا تعداد نفراتی در مجموعه خودتان دارید.که این تعداد برای هر کس متفاوت میشود (شاید هم کسی را در تیم خود نداشته باشید).اشتباه رایج این است که دعوت افراد به کار را در همین مرحله متوقف کنید.

صحبت من در اینجا به معنی ضعیف بودن بازار گرم برای شبکه سازی نیست.اتفاقا باید به سراغ بازار گرم رفت.اما این را بدانیم که برای کسب موفقیت در سطح بالا، باید دیر یا زود وارد بازار سرد شویم.

 

 

داشتن گزینه های بیشتر

زمانی که ساختن شبکه را فقط به بازار گرم محدود کنیم، اولین مسئله ای که به آن بر می خوریم این است که ایجاد کردن دست جدید برای ما مشکل میشود.چون هرچه قدر هم که ما بازار گرم بزرگی داشته باشیم، بالاخره تعداد نفرات محدودی در آن هستند.

از طرفی تعداد افراد در بازار سرد نامحدود است! مهم نیست حتی اگر شهردار یک شهر باشید.همیشه تعداد افراد بسیار بیشتری در بازار سرد شما نسبت به بازار گرم وجود دارد.

زمانی که گزینه های یک نفر محدود باشد، مجبور است با همان چیزی که در اختیار دارد کار کند.در این مورد، زمانی که تعداد نفرات محدودی برای دعوت کردن در اختیار باشد، مجبور هستیم به هر نحوی که شده از بین آنها افرادی را برای شبکه سازی پیدا کنیم.در واقع باید هر چه در توان داریم به کار ببریم تا مثلا دوستمان را متقاعد کنیم که کار را شروع کند! که مثال های آن را زیاد شنیده  و حتی دیده ایم: "تو مگه نمیخوای ماشین خوب سوار شی؟ پس بیا نتورک کار کن!!"

که مسلما کار اشتباهی است و یکی از دلایل اصلی که مردم دید منفی نسبت به بازاریابی شبکه ای پیدا میکنند همین رفتارهای نادرست و غیر اصولی است.  

جنبه دیگر بحث باز میگردد به این موضوع که هر فردی که وارد بازاریابی شبکه ای میشود، لزوما تا لحظه موفقیت کار را ادامه نمی دهد! که یک واقعیت است.

خیلی ها وارد این صنعت میشوند و پس از مدتی به دلایل مختلف کار را کنار میگذارند.مطمئن باشید در سازمان شما هم اتفاق می افتد.حالا اگر شما راهی برای جبران این حالت نداشته باشید چه میشود؟ مسلما رشد کردن متوقف میشود و درآمد نیز به تدریج کاهش می یابد.

البته این که نتورکرها با این مهارت آشنایی ندارند به صورت کلی تقصیر آنها نیست.چون در کمتر تیمی این مهارت آموزش داده میشود.و از طرفی باید توجه داشته باشیم که پراسپکتینگ و ارتباط سازی یک مهارت است.بعضی ها به طور ناخودآگاه در زمینه ی ارتباط سازی قوی هستند اما به طور کلی افراد نیاز به آموزش دیدن در این زمینه دارند.

پس کاملا لازم است که مهارت ارتباط سازی با افرادی که تا الان آنها را نمیشناختیم و دعوت کردن آنها به کارمان را (که میشود همان پراسپکتینگ) یاد بگیریم و به تیم خود هم یاد دهیم.

 


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:برچسب‌ها: اهمیت ارتباط سازی و پراسپکتینگ در بازاریابی شبکه ای
[ ] [ ] [ مجید09104509998 ]
[ ]
آموزش استخراج بیت کوین رایگان از سایت www.melyoonersho.ir ارطریق لب تاب و کامپیوتر ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------